Lampy we wszelkich możliwych konstelacjach.

Zapraszamy do zabawy światłem i przestrzenią. Aby zaczarować mieszkanie światłem musimy wiedzieć o kilku sztuczkach. Światło może być rodzajem dekoracji wnętrza; ale to jedna z najbardziej ulotnych dekoracji. Właśnie ta niematerialność i akcydentalność sprawia, że jest taka efektowna. Słabe, mocniejsze, ogólne, punktowe, boczne, stojące, sufitowe – zmiana punktu odniesienia potrafi odmienić wnętrze jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Naucz się czarować.

Goście już wyszli? Rozświetlony salon możesz za pomocą kilka pstryknięć przeobrazić w nastrojowe miejsce na spędzenie reszty wieczoru tylko we dwoje. Kolacja została zjedzona? można zmienić światła i posiedzieć chwilkę w gronie rodzinnym w niezwykłym, klimatycznym półmroku rozmawiając o mijającym dniu. Chcemy pooglądać telewizję, a dziecko w drugim kącie pragnie w naszym towarzystwie posiedzieć nad swoimi zadaniami szkolnymi? zapewnijmy mu zdrowe dla oczu białe światło skupione tylko nad stołem.

brina-v2

 

Sztuka polega na dobraniu lamp o odmiennym ukierunkowaniu światła i o odmiennej mocy światła. Najbardziej optymalnie jest zaopatrzyć się w kilka źródeł światła dla każdego pomieszczenia. Warto oprócz głównych plafonów i żyrandoli sufitowych, umieścić w strategicznych miejscach na ścianach kinkiety.

Mogą one doświetlać przestrzeń w miejscu zamocowania, a mogą mieć też dodatkowo na celu uwydatnienie wybranego detalu wystroju wnętrza: obrazu, zdjęcia, ozdoby. Dla lepszego efektu miejscowego natężenia światła, szczególnie w kuchniach, posłużą halogenki umieszczony w podwieszanym suficie lub też listwie na szafkach wiszących.

I dochodzimy do elementu, który niesamowicie przyozdabia zwłaszcza przestronne salony – lampy stojące – jedno- lub wieloramienne, regulowane, na wysięgnikach, z kloszami zamkniętymi, otwartymi, mlecznymi, czarnymi, stalowymi czy abażurowymi. Wybór zależy tylko od naszej inwencji twórczej, gdyż technika nie stanowi już żadnych barier.

Bogata oferta lamp dostępna w sklepie internetowym, da Ci spore pole do popisu.

Sklep internetowy AZzardo sprzedaje lampy we wszelkich konstelacjach, do każdego wnętrza. Teraz profesjonalni projektanci wnętrz, jak i nasi domowi spryciarze z dobrymi pomysłami na aranżację, znajdą tu produkt dobry jakościowo i w szerokim wyborze form, rozmiarów i kolorów. Sklep internetowy stanowi źródło nieprzebranych koncepcji inspirujących do urządzenia znakomitych i unikatowych kompilacji. Bo ściany i meble to nie wszystko, potrzeba jeszcze światła by tchnąć w całość życie. Życie, które raz będzie krzykliwe i pełne fajerwerków, innym razem powściągliwe i stabilne. Jednego dnia bezpretensjonalne i promienne, a na dzień drugi familijne i domatorskie.

 

lampy_azzardo

Serdecznie zapraszamy do naszego bogato wyposażonego sklepu do zapoznania się z propozycjami jakie Wam prezentujemy w poszczególnych działach. Jesteśmy pewni, że przedstawione modele zadowolą najwybredniejsze gusta. Kierujemy się trendami, dobrym smakiem, a to co chcemy osiągnąć, to oczywiście satysfakcja naszych Klientów. Dlatego nie tylko sprzedajemy lampy, ale też na naszych stronach służymy radami, przedstawiamy obowiązujące technologie oraz prowadzimy blog przeznaczony do wymiany doświadczeń.

Sklep AZzardo zaprasza: https://lampy.it

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *