Możliwości urządzenia kuchni na wymiar

Kuchnia, jak większość ludzi wie, jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. Blaty i podłoga jest często narażona na brudzenie się (okruchy, plamy z soków, sosy itd.). Prócz sprzątania, które samo w sobie czyni pomieszczenie milszym dla oka jest jeszcze możliwość tworzenia unikatowego projektu własnej kuchni, który sprawi, że wrażenie wizualne będzie bardzo pozytywne i mieszkanie nabierze niepowtarzalnego klimatu. Kuchnie na wymiar to usługa dająca mnóstwo możliwości aranżacji tego ważnego pomieszczenia. Cały projekt jest tworzony i dowolnie zgodnie z życzeniami Klienta edytowany pod czujnym okiem projektanta.

Ogranicza nas tylko wybór materiałów (a tych jest całkiem spora lista) i miejsce w kuchni. „Wymierzyć” można wszystko:

  • blaty, szafki, wcięcia (np. na lodówkę),
  • osobne miejsce np. na piekarnik tak, aby się nie schylać,
  • uchwyty,
  • stoły,
  • krzesła,
  • stworzenie blatów na zawiasy (żeby na przykład używać ich tylko przy realizowaniu niektórych, bardziej rozbudowanych przepisów gastronomicznych; w pozostałych blat jest chowany np. w ścianie szafki)
  • opcji jest bardzo dużo.

Jest też dużo pomysłów, które sprawiają, że całość zajmuje mniej miejsca (na przykład pomysł szuflad narożnych) czy np. wyciszone dźwięki zamykania szuflad dzięki systemom cichego domykania. Projektant również pomoże wszystko porozmieszczać w funkcjonalny sposób tak, aby wszystko znajdowało się blisko i nie trzeba było chodzić po różne rzeczy po kuchni. Jest to oszczędność czasu. Małej ilości, ale jednak – przykład takiej kuchni znajdziecie poniżej – projekt firmy WNT Kuchnie – zabudowa piekarnika, mikrofali a także lodówki: 2Zródło http://www.kuchnia-marzen.com/

Niektóre firmy zrobiły duży krok do przodu w stronę klientów i dają możliwość stworzenia projektu samemu na stronie internetowej. Trójwymiarowy obraz całej naszej wizji widoczny jest na ekranie komputera i można dokładnie zobaczyć jak wszystko będzie się prezentowało. Możliwe jest oczywiście również zerknięcie na projekt dwuwymiarowy, jak ten tworzony przez architektów. Reasumując, meble kuchenne na wymiar to wielki krok w stronę klientów i ich upodobań, i wszelkie szafy czy kuchnie na zamówienie raczej nie wyjdą z mody.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail